Žaluzie - Rolety - Markýzy - Sítě
   Tel.: 732 867 440
ladislav.zatloukal@seznam.cz
Predokenni_roleta
Latkove_rolety_Apollo
Latkove_rolety_Orion
Latkove_rolety_Titan
Předokenní rolety
Základní provedení předokenní rolety je vhodné pro dodatečnou montáž na již postavený rodinný domek, kancelářskou či výrobní budovu. Roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodících lišt. Pancíř je soubor lamel, které mohou být hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 10-ti barevných odstínech nebo plastové v 7-mi barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Ovládání může být mechanické i motorické. Předokenní roleta může být vybavena navíjecí protihmyzovou sítí.
Látkové rolety
Vnitřní látková roleta je variabilní clona určená pro zastínění místností před přímými slunečními paprsky. Je vhodná do rodinných domů a bytů. Jedná se o volně visící látkovou roletu bez krytu návinu, vodících nebo krycích lišt, ovládanou plastovým samoaretačním řetízkem. Tuto roletu je vhodné montovat na zeď i strop, případně na rám plastového nebo dřevěného eurookna. Samoaretační řetízkové ovládání umožňuje nastavit roletu do jakékoliv pozice bez dalšího aretování řetízku na rám okna. Řetízek je také možné opatřit funkčním designovým závažím, které jej napíná a nedochází tak k jeho deformaci nebo možnosti přivření mezi rám a křídlo okna.
Látkové rolety Orion
Vnitřní látková roleta Orion je clona určená pro zastínění místností před přímými slunečními paprsky. Je vhodná do rodinných domů, bytů a kanceláří. Jedná se o kazetovou, vnitřní látkovou roletu s hliníkovým krytem návinu a možností bočních hliníkových krycích lišt, ovládanou samoaretačním řetízkem. Tuto roletu je vhodné montovat na rám plastových oken, respektive na okenní zasklívací lištu. Roletu Orion tvoří pevný kryt návinu a krycí lišty z extrudovaného hliníku, jež dovolují s použitím vhodné látky vytvořit zatemňující clonu s minimálními prosvity a tak ochránit nejen váš interiér, ale i vaše soukromí. Box a lišty rolety jsou nabízeny jak v základních barvách, tak i v imitaci dřeva. Samoaretační řetízkové ovládání umožňuje nastavit roletu v jakékoliv pozici bez dalšího aretovaní řetízku k rámu okna.

Roletka LEGEND

je výhradně určena pro střešní okna VELUX, FAKRO. Roletka je v provedení s krytem návinu látky a s krycími lištami po stranách (mírně zmenšuje světlost). Konstrukce roletky umožňuje různé nastavení výšky stažení látky.

    Cenové kalkulace na: