Žaluzie - Rolety - Markýzy - Sítě
   Tel.: 732 867 440
ladislav.zatloukal@seznam.cz
Site_proti_hmyzu_odsazene
Site_proti_hmyzu_limec
Site_proti_hmyzu_pevne
Site_proti_hmyzu_dverni
Sítě proti hmyzu odsazené
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Je dodávána v šedé (popř. černé) barvě. Rám o rozměrech 24 x 24 mm je vyroben z extrudovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. Může být dodán v barvě bílé, hnědé, dvou imitacích dřeva nebo v RAL provedení.
Sítě proti hmyzu s límcem
jsou určeny do plastových oken a do drevěných eurooken. Rám je opatřen límcem, který dokonale přilne k rámu okna. Tím je dosaženo jemnějšího vzhledu i potřebné těsnosti. Montáž sítě na plastová a dřevěná eurookna se provádí z interiéru pomocí otočných hliníkových háčků, které jsou přizpůsobeny rámu okna. Při instalacitoí nedojde k žádnému zásahu do okenního rámu.
Sítě proti hmyzu pevné
jsou vhodné do dřevěných panelových oken (ne eurooken) nebo do špaletových oken. Kotví se pomocí plastových obrtlíků. Jsou vhodné i pro okna atypická - šikmá. Rám má rozměry 25x10 mm.
Síťové dveře proti hmyzu
Rám o rozměrech 53 × 20 mm je vyroben z válcovaného hliníku a je povrchově chráněn vypalovacím lakem. V rozích je spojen vnitřními plastovými prvky, které nejsou viditelné. Dveře lze osadit samozavíracími panty, magnetem, ochrannou lištou proti prokopnutí, prúlezem pro psia kočky. Dveřní síť je určena i pro časté denní používání.
    Cenové kalkulace na: